У цій статті розглядається використання нагрівального елементу Iwarum у сушарках Німецького бренду Leifhet. Скорочення часу сушіння білизни та взуття за допомогою електросушарок Iwarum, з ефективним розташуванням нагрівального елемента, робить електросушарки Iwarum унікальними.

Для всіх сушарок LEIFHEIT використовується наш нагрівальний елемент IWARUM, який за допомогою регульованих кріплень розміщується під білизною, що сушиться. Цей спосіб розміщення нагрівача запатентований, і на відміну від інших електросушарок, правильніше використовує теплову енергію для сушіння білизни та взуття.
Мале споживання електроенергії (всього 200 Вт) та унікальна жорстка зварна конструкція нагрівача з алюмінію дозволяє надати Вам гарантію на тривалий термін експлуатації - 3 роки, а термін служби до 10 років.

Загальні характеристики сушарок для білизни Leifheit:

 

  •   металеві струни вкриті пиловідштовхувальною фарбою (на них не прилипає бруд та вода)
  •   система кріплення ніжок на шарнірах із засувками, надійно фіксує сушарку в розкладеному стані
  •   струни витримую досить велику вагу за рахунок особливої конструкції кріплення в якісному пластику
  •   захисні ковпачки на ніжках не дряпають підлогу
  •   виробництво підлогових сушарок Leifheit розташоване в Чехії.

Комплектація електросушарки для білизни IWARUM вказана на малюнку нижче:

Сушарки для білизни Leifheit використовувані нами мають відмінності в габаритах та комплектаціях аксесуарів:

Електросушарка для білизни IWARUM 150

Найбільш компактна Електросушарка для білизни IWARUM 150 комплектується Сушаркою для білизни LEIFHEIT PEGASUS 150 Solid Slim та Нагрівальним елементом IWARUM 200W. Ширина сушарки 55 см дозволяє переміщати її в розкладеному стані у балконні двері. У центральній частині сушарки знаходяться 8 прутів довжиною 95 см. На крилах, що розкладаються, знаходяться по 6 прутів довжиною 55 см.

Габаритні розміри сушарки LEIFHEIT PEGASUS 150 Solid Slim:

Електросушарка для білизни IWARUM 180

Електросушарка для білизни IWARUM 180 комплектується Сушаркою для білизни LEIFHEIT PEGASUS 180 Solid та Нагрівальним елементом IWARUM 200W. Ширина сушарки на 11 сантиметрів ширша за попередню і становить 66 см, що дозволяє розміщувати на сушарці до двох завантажень пральної машини. У центральній частині сушарки знаходяться 10 прутів завдовжки 95 см. На крилах, що розкладаються, знаходяться по 6 прутів завдовжки 66 см.

Габаритні розміри сушарки LEIFHEIT PEGASUS 180 Solid:

Електросушарка для білизни IWARUM 200

Електросушарка для білизни IWARUM 200 комплектується Сушаркою для білизни LEIFHEIT PEGASUS 200 Solid та нагрівальним елементом IWARUM 200W. Ширина сушарки становить 66 см, що дозволяє розміщувати на сушарці до двох завантажень пральної машини. У центральній частині сушарки знаходяться 10 прутів завдовжки 95 см. На "крилах", що розкладаються, знаходяться по 6 прутів завдовжки 66 см і додатково по 1 пруту з вигинами для кріплень плічок для одягу. Також сушарка укомплектована спеціальною сумочкою для прищіпок для білизни, 5 стійких до вітру плічок для одягу.

Габаритні розміри сушарки LEIFHEIT PEGASUS 200 Solid:

Купити Електросушарка для білизни IWARUM можна в компанії IWARUM зателефонувавши за телефоном (097) 156-11-45. Ми з радістю відповімо на всі питання, що Вас цікавлять, допоможемо з вибором.