"Ми сушимо ваш час"
0
Мій кошик
Укр

Електросушарки для білизни та взуття Iwarum

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електрична сушарка для білизни та взуття IWARUM. Як відомо, висушити білизну у міжсезоння та за вологої погоди, досить проблематично. Особливо актуально швидше сушити білизну, коли у Вас є маленькі діти. Щоб з успіхом впоратися з поставленим завданням, ми рекомендуємо купити електросушарку для білизни IWARUM. Це єдина електрична сушарка створена та запатентована в Україні.

Відмінною особливістю нашої сушарки є розташування нагрівального елемента під білизною, що сушиться. За законами фізики тепле повітря від нагрівального елемента піднімається вгору і за рахунок цього відбувається більш інтенсивне сушіння білизни. На відміну від інших електросушилок, де нагріте повітря від прутів, на яких вісить білизна, піднімаючись вгору, нагріває кімнату, в нашій сушарці, у якій нагрівач знаходиться внизу, нагріте повітря більш ефективно сушить білизну.

Також на нагрівальному елементі IWARUM можна сушити взуття, поставивши його прямо на нагрівальний елемент. Максимальна температура нагрівання 60 градусів цельсія є безпечною як для сушіння взуття так і для дотиків дорослих, дітей і домашніх тварин. Електросушарки для одягу з нагрівальним елементом, розташованим під білизною, дозволяють швидше висушувати білизну в сиру погоду.

Нагрівальний елемент електричної сушарки для білизни та взуття за непотрібністю можна знімати та використовувати якісну сушарку для білизни без нього. Ефективне сушіння білизни та одягу з електросушаркою IWARUM. Регулювання розташування нагрівального елемента по висоті з можливістю наблизити його ближче до білизни, що сохне. Купити нашу запатентовану електросушарку для білизни та взуття можна у нашому інтернет-магазині.

Вгору
,