Умови оплати

Оплата готівкою

При виборі варіанта оплати готівкою, ви чекаєте приїзду кур'єра і передаєте йому суму за товар у гривнях. Кур'єр надає товар, який можна оглянути на предмет пошкоджень та відповідность зазначеним умовам. Покупець вносить кошти та отримує касовий чек.

Також оплата готівкою доступна при самовивезенні з магазину.

При отриманні товару на Новій Пошті або іншим перевізником, оплата (накладеним платежем) здійснюється після огляду товару покупцем.

Безготівковій розрахунок

При оформленні замовлення у кошику ви можете обрати варіант безготівкової оплати. Ми приймаємо картки Visa та Master Card. Щоб оплатити покупку система LiqPay, вас перенаправить на сервер платіжної системи, де ви повинні ввести номер картки, термін дії, ім'я власника та інші необхідні дані.

Вам можуть відмовити від авторизації у разі:

  • якщо ваш банк не підтримує технологію 3D-Secure;
  • на карті недостатньо коштів на купівлю;
  • банк не підтримує послуги платежів в інтернеті;
  • минув час очікування введення даних;
  • у даних було припущено помилку.

У цьому випадку ви можете повторити авторизацію через 20 хвилин, скористатися іншою карткою або звернутися до свого банку для вирішення питання.

Безготівковим розрахунком можна скористатися під час кур'єрської доставки, використання перевізника «Нова Пошта» або самовивезення з магазину.

Можна скористатися платіжною системою "Приват-24" або терміналом Приват банку, а також сплатити виставлений рахунок у будь-якому банку України за наданими реквізитами.

Увага! Повернення коштів проводиться за вирахуванням усіх комісій пов'язаних з переведенням коштів.

Умови доставки

Наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів доставки:

  • самовивіз з офісу у Києві;
  • Нова Пошта.

"Самовивіз"

Будь-який товар з нашого асортименту можна отримати за адресою нашого магазину: вул. Практична 2 офіс 87г.
УВАГА!!! Погодьте попередньо наявність товару у магазині!

Доставка "Новою Поштою"

Доставка акційних товарів здійснюється повністю за рахунок покупця.

Доставка з розділу "Електричні сушарки" - за домовленістю.

Вартість уточнюйте у менеджера.

УВАГА! Перед отриманням товару на "Новій Пошті" вимагайте ОБОВ'ЯЗКОВО ОГЛЯД ТОВАРУ. Якщо Ви отримаєте товар без огляду і він виявиться пошкодженим, ми не зможемо вимагати компенсацію від перевізника і відповідно не надішлемо Вам НОВИЙ ЦІЛИЙ ТОВАР. Якщо товар пошкоджений Ви просто відмовляєтесь від отримання товару через (брак, пошкодження) і ми відправляємо ВАМ НОВИЙ ТОВАР. Ми ретельно стежимо за якістю нашого товару та виключаємо з нашого боку будь-які недоліки.

При отриманні товару на "Новій Пошті" перевіряйте цілісність товару в упаковці до оплати післяплатою, якщо у вас є зауваження до перевізника оформіть відповідний акт із зазначенням причин відмови від отримання посилки.